• Forumul dipcraft in prezent
  • Creat de Fizzknot
  • Fizzknot
  • Veteran
  • *

• 2901

• 200

• Octombrie 21, 2020, 10:40:10
    • Breda , Olanda
  • mai mult
Forumul dipcraft in prezent
: Octombrie 07, 2020, 21:15:23
Salut , ma numesc Fizz , am 19 ani și in trecut am fost staff forum (asta nu contează, voiam doar sa mentionez) .
Ieri postasem un topic despre ziua mea (somehow am vrut și eu sa fac putina caterinca de situație) si dupa câteva minute WigLeg a eliminat subiectul , nimic rău înțeleg.
Dar dacă ne uitam în prezent la ce se postează pe forumul acesta este mai mult site de medicina și spotify .
Forumul si-a pierdut tema , aceasta fiind mc-ul si si-a pierdut si majoritatea staff-ului capabil (majoritatea staff-ului prezent au si recunoscut ca nu le mai face placere implicarea în aceasta comunitate ce este totuși trist)
Suntem foarte mulți prieteni care încă radem de cum aceasta comunitate care era una de top în România a devenit doar post maker pentru moderatorii si staff-ul forumului.
Nu înțeleg de ce ați alege sa faceți asta din moment ce este cu totul altceva dar mna .
Forum-ul nu o sa mai fie ce era si nici nu prea cred ca va avea multe schimbări din moment ce eu am plecat de mult timp și tot nu s-a făcut doritul si laudatul uptade la forum.
Dacă ștergeți si acest topic înseamnă că mentalitatea voastră este pusa decat pe "nu contează merge si asa " .
DIPCRAFT trezeste-te

• Allex
  • Veteran
  • *

• 1895

• 166

• Octombrie 21, 2020, 21:26:35
    • Portimao, Portugal
  • mai mult
Re: Forumul dipcraft in prezent
Răspuns #1 : Octombrie 07, 2020, 21:41:56
de acord, stafful se conduce dupa niste "sabloane" incorecte, interzicerea free opinion si publicarea temelor care nu ne sunt interesante slabeste forumul cu fiecare zi

Răspuns #2 : Octombrie 07, 2020, 21:51:56
''se postează pe forumul acesta este mai mult site de medicina și spotify'' in mare parte asta e pentru mesajele pe forum, care da, nu au legatura cu minecraft ul, dar mna, s au propus multe chestii, unele chiar misto si altele mai putin misto, dar daca nu are cineva sa le faca.. asta e, nu toti isi dau interesul.
+rep

• ExcuuseeMee
  • Veteran
  • *

• 1074

• 26

• Azi la 03:37:40
    • București
  • mai mult
Răspuns #3 : Octombrie 07, 2020, 22:07:52
După mine, m-am conformat cu ce se posta/postează , d-asta s-a ajuns la medicină și spotify , crezi că mie nu mi-ar place să avem forum activ și să fie ceva legat de minecraft? Mi-ar place , dar nimeni nu are inițiativă , iar cei care ”au” , vin doar la mișto sau pentru că altceva mai bun nu au de făcut , nu prea am văzut lume să vină cu gânduri serioase sau ceva , topicuri amuzante și restul , sunt unii dintre noi care postăm zilnic doar ca să mai ținem chestia asta în viață.
  𝕳𝖚𝖓𝖌𝖗𝖞 𝖍𝖆𝖓𝖉𝖘 𝖕𝖊𝖊𝖑 𝖆𝖜𝖆𝖞 𝖆 𝖋𝖆𝖑𝖘𝖊 𝖋𝖆𝖈𝖊 𝖙𝖔 𝖗𝖊𝖛𝖊𝖆𝖑.. 𝖓𝖔𝖙𝖍𝖎𝖓𝖌.

• Vain
  • Sr. Member
  • *

• 349

• 19

• Octombrie 20, 2020, 22:09:39
    • Constanta
  • mai mult
Răspuns #4 : Octombrie 07, 2020, 23:08:17
I am dying lmfao, spotify si medicina =)))))))))

-rep la forum anyway

• Cuseche
  • Sr. Member
  • *

• 283

• 11

• Azi la 08:59:05
    • Inima Ta
  • mai mult
Răspuns #5 : Octombrie 08, 2020, 08:35:38
daca tu imi spui mie ca tu n ai facut mesaje din sanatate eu ma las , asta e forumul , crezi ca daca e forumu Dipcraft trebuie sa vorbim toti de minecraft?  ???

• Fizzknot
  • Veteran
  • *

• 2901

• 200

• Octombrie 21, 2020, 10:40:10
    • Breda , Olanda
  • mai mult
Răspuns #6 : Octombrie 08, 2020, 09:15:33
daca tu imi spui mie ca tu n ai facut mesaje din sanatate eu ma las , asta e forumul , crezi ca daca e forumu Dipcraft trebuie sa vorbim toti de minecraft?  ???
Mesaje din sănătate am făcut numai când am închis topicurile in rest nema

Răspuns #7 : Octombrie 13, 2020, 00:53:22
Ai spus ce am spus si eu in sinea mea  :D.
Ti-am zis-o
Un topic cat 1000 de cuvinte: http://dipcraft.ro/forum/index.php?topic=3290.15
pokoslav  nu face flotari, el le cumpara gata facute!
pokoslav nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
pokoslav s-a nascut intr-o casa construita de el.
pokoslav a resuit sa numere pana la infinit de doua ori

• NEGATiWE
  • Hero Member
  • *

• 762

• 20

• Azi la 09:40:59
    • Pitesti
  • mai mult
Răspuns #8 : Octombrie 13, 2020, 17:13:47
Este un forum diversificat ... ai si tu dreptatea ta... vedem poate se vor lua ceva masuri ...

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost