Autor Subiect: Reclamatie Yoshi  (Citit de 222 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

ЕнОт4иК

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 20
    • Vezi Profilul
Reclamatie Yoshi
« : Mai 18, 2020, 22:43:30 »
Anunt:

» ID-ul tău :ЕнОт4иК#3793
» ID-ul reclamatului :Yoshi
» De ce îl reclami? :ban degeaba
» Data si ora :acum
» Dovada : https://imgur.com/a/pk8Odj4
» Ce vrei să pațească? :warn
» Explicații :pai am dat 5 taguri lu multivers si 3 lu fron3 si doar scriam vera desi nu ma referam la vers dupa ei au inceput sa faca scandal ca dc ii dam tag dupa yoshi ma ameninta ca iau ban dupa Vers a inceput sa ma injure si Yoshi mi-a dat ban da recunosc ca am spamat dar pentru asta ban desi am dat 5 taguri lu vers si 3 lu fron3 si tot ei au inceput sa ma injure ii explicam lu yoshi ca pentru ce ban si vers ma injura ms staff discord

xJuve

• Jr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 53
  • Gen: Bărbat
    • Vezi Profilul
Re: Reclamatie Yoshi
« Răspuns #1 : Mai 18, 2020, 22:45:52 »
nesimțiți

Neli

• Moderator Global
  • Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 2512
  • Aici tovărășia-i teoria conspirației
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Mai 18, 2020, 22:46:43 »

Esti un om care instigă oamenii , face numai rau si aduce toxicitate acestei comunități.
De cand ai luat unban nu ai putut sa te controlezi iar noi te-am penalizat cum am crezut ca e cel mai bine pentru comunitate

ЕнОт4иК

• Member
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Mai 18, 2020, 22:48:21 »

Esti un om care instigă oamenii , face numai rau si aduce toxicitate acestei comunități.
De cand ai luat unban nu ai putut sa te controlezi iar noi te-am penalizat cum am crezut ca e cel mai bine pentru comunitate
bine uite ce rau facusem eu ? participam in cearta care nu eu o incepeam cu prietenii lu yoshi si pentru asta luam ban ?? chiar daca ei o incepeu eram toata data calm nu injuram etc ei incepeau sa ma injure si tot eu luam ban da sunt cel mai toxic deoarece nu imi permit sa ma injure un staff inteleg ca e prietenul tau dar ar trebui sa te gandesti putin
« Ultima Modificare: Mai 18, 2020, 22:50:09 de ЕнОт4иК »

Fron3

• Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 236
  • Why try? Do or die ! I pretend I'm doing fine.
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : Mai 18, 2020, 22:50:58 »

Faci spam cu taguri mie si lui vers + atlor persoane, mai ales ca eu si vers avem de lucru pt wipe si ne rapiti din timp tu si xjuventus
si el a luat warn https://imgur.com/a/Gj614OM

ЕнОт4иК

• Member
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Mai 18, 2020, 22:53:49 »

Faci spam cu taguri mie si lui vers + atlor persoane, mai ales ca eu si vers avem de lucru pt wipe si ne rapiti din timp tu si xjuventus
genius vezi diferenta dintre ban si warn? si cu ce te-am deranjat iti sunam sau ce puteai sa nu raspunzi si gt

Fron3

• Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 236
  • Why try? Do or die ! I pretend I'm doing fine.
    • Vezi Profilul
« Răspuns #6 : Mai 18, 2020, 22:55:04 »

genius vezi diferenta dintre ban si warn? si cu ce te-am deranjat iti sunam sau ce puteai sa nu raspunzi si gt
Si in + yoshi e co owner are tot dreptu sa-ti dea ban cand vrea, reclamatia e degeaba, ca sa stii

Yoshi

• Manager
  • Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 1499
  • Born to Die
    • Vezi Profilul
    • DipCraft
« Răspuns #7 : Mai 18, 2020, 23:01:25 »
1. Regula 8 din regulamentul de pe Discord îmi permite să sancționez diferit membrii toxici
2. De fiecare dată când ai luat ban ai fost implicat în scandaluri pe care, în mare, le-ai provocat
3. Am discutat și cu Wulfyy pe tema asta, ban-ul va rămâne mai mult timp sau permanent
✪✪✪✪✪✪✪✪
Contact me:
Discord: Yoshi#3706
Mail: lostboy.enic@gmail.com
✪✪✪✪✪✪✪✪

ЕнОт4иК

• Member
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : Mai 18, 2020, 23:05:00 »
1. Regula 8 din regulamentul de pe Discord îmi permite să sancționez diferit membrii toxici
2. De fiecare dată când ai luat ban ai fost implicat în scandaluri pe care, în mare, le-ai provocat
3. Am discutat și cu Wulfyy pe tema asta, ban-ul va rămâne mai mult timp sau permanent
k bv ms pentru ban sigur ca prietenii tai nici nu ii sanctionezi aia care is staff nu da doamne sa nu fie atinsi toti playerii simpli sunt injositi de staff si tot eu iau ban nu imi pasa pentru ban pur si simplu daca vers iti spune sa imi dei ban desigur ca imi dei ban dar el ca ma injurat 4 ori nici warn nu iai dat genius

MultiVers

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 338
  • Stars can't shine without darkness 🖤🖤🖤
    • Vezi Profilul
« Răspuns #9 : Mai 18, 2020, 23:07:48 »
Cum adică '' doar 5 tag uri '' V-am explicat de zeci de ori să ne lăsați în pace că avem treaba și n-avem timp de caterinca voastră proasta, normal că am început sa va injur când deja eram cu nervii la pământ și voi nu vreți sa înțelegeți omenește.

Eu zic să ai grijă la comportamentul tău, toată lumea te urăște că faci scandal 24/7, simt ca dacă o mai ții asa o sa vina și un ban definitiv, ziceți ca e vina noastră? Frate, când vezi ca toți au o problema cu tine, gândește-te '' Ba, poate eu sunt ceva de vina, poate problema e la mine '' Nu mai arătați cu degetu când voi sunteți problema

ЕнОт4иК

• Member
  • *
    • Vezi Profilul
« Răspuns #10 : Mai 18, 2020, 23:09:53 »
Cum adică '' doar 5 tag uri '' V-am explicat de zeci de ori să ne lăsați în pace că avem treaba și n-avem timp de caterinca voastră proasta, normal că am început sa va injur când deja eram cu nervii la pământ și voi nu vreți sa înțelegeți omenește.

Eu zic să ai grijă la comportamentul tău, toată lumea te urăște că faci scandal 24/7, simt ca dacă o mai ții asa o sa vina și un ban definitiv, ziceți ca e vina noastră? Frate, când vezi ca toți au o problema cu tine, gândește-te '' Ba, poate eu sunt ceva de vina, poate problema e la mine '' Nu mai arătați cu degetu când voi sunteți problema
toti ma urasc sigur xD doarr tu fron3 si mult staff dc deoarece nu imi permit sa ma injurati da ms si ar trebui sa te inveti sa numeri trb e ca cu ce te-am deranjat doar ti-am dat tag

Mrelly911

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 312
    • Vezi Profilul
« Răspuns #11 : Mai 18, 2020, 23:13:36 »
Yoshi își rezervă dreptul de a face ce crede de cuviință într-o situație ca asta.
"The thing about perfection is that it's unknowable. It's impossible, but it's also right in front of us all the time."

ImTreme

• Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 1205
  • Sunt renegat.
    • Vezi Profilul
« Răspuns #12 : Mai 18, 2020, 23:28:42 »
Tag-uri in exces, toxicitate.

Yoshi

• Manager
  • Veteran