Autor Subiect: Suporterii lui Dinamo au încercat să-l aducă pe Mircea Lucescu la echipă!  (Citit de 138 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Neli

• Moderator Global
  • Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 2047
  • Total Like: 171
  • Gen: Bărbat
  • Trăiești numai ce vezi, Culmea e că vezi in ceață
    • Vezi Profilul
Anunt:
Mircea Lucescu a fost dorit de suporteri după plecarea lui Dusan Uhrin, dar s-au lovit de refuzul celui mai titrat antrenor român.

”Le-am spus suporterilor să vină cu o variantă de antrenor, să vină cu o soluție. Au vrut să îl aducă pe Mircea Lucescu, au fost discuții, însă din ce știu eu, au fost refuzați”, a spus Negoiță, la Pro X.
În acest moment, după 26 de etape jucate din sezonul regulat și două din play-out, Dinamo se află la doar 3 puncte de retrogradare, situație în care nu s-a mai aflat niciodată.

În plus, din cauza stării de urgență provocată de coronavirus, jucătorii au acum contractele suspendate de luni. Astfel, "câinii" ar putea să încaseze doar câte 2.340 de lei pe lună, pe durata stării de urgență, potrivit Guvernului.

Între timp, Ionuț Negoiță trebuie să facă cumva să le achite jucătorilor salariile restante

Luciaaan14

• Helper
  • Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 272
  • Total Like: 5
  • Can't be touched baby
    • Vezi Profilul
Pai, ar cam trebui sa isi găsească, daca o tin tot asa la anu ajung in liga a 2 a si nu asta ar fi scopul lor

Neli

• Moderator Global
  • Veteran
  • *
  • Mesaje postate: 2047
  • Total Like: 171
  • Gen: Bărbat
  • Trăiești numai ce vezi, Culmea e că vezi in ceață
    • Vezi Profilul

Inactivitate

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost