Autor Subiect: [SkyBlock] - Propuneri Kiozee  (Citit de 81 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Kiozee

[SkyBlock] - Propuneri Kiozee
« : Iunie 12, 2019, 23:59:16 »
Anunt:
» Nick :Kiozee
» Propunerea : Well .. am stat cateva minute pe ganduri la o propunere .. la un moment dat in skyblock deja totul devina "anost" .. propunerile mele sunt:
1. Updatarea shop-urilor . ( In prim plan ma gandeam sa construiti un shop deoarece aveti builderi priceputi .. dar apoi mi am dat seama ca aveti shopGUI sau ceva de genu idk) ( Spre exemplu , nu pot cumpara beacon sau mai stiu eu ce) +(  Well .. si "head shop" ar fii ceva.. mai ales ca vreau sa bat wither-ul )
2.Adaugarea unor challenge-uri "proprii" ( Spre exemplu - "Mineaza 64 stacks diamante" - Recompensa - Beacon ) ( sau ceva de genul , sunteti destepti ,gasiti voi ceva )
3.Fix la /is cp -> minishop PLEASE XD
P1 . Eventual ati putea sa bagati acel plugin cu "Drop heads" 
4. Dang it .. stiu ca asta nu s-ar accepta.. dar "Dungeons" ar fii demential pe skyblock .. like.. te pregatesti pana la un anumit level cu insula..sa zicem 10k , apoi in /is cp iti poti selecta un "dungeon" in care vrei sa dai raid sau ceva in genul asta..
» Cu ce crezi ca ar ajuta serverul/playeri : Well.. a lot of fun and more unique i think + Ca  probabil mai multi playeri vor fi atrasi .. parerea mea XD
» Alte Comentarii: E 12:00 seara .. abia am venit de la munca si ma gandeam ca am stat la minat doar sa mi cresc insula.. nu prea mai e fun anyway.. da , e competitiv.. dar totusi.. la un moment dat devine repetitiv si te plictisesti. Anyway .. o sa mai revin cu un alt post cand o sa fiu odihnit si probabil o sa dezvolt p4. si restul. Ceaw

ThePurpleCM

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 445
  • Total Like: 54
  • Gen: Bărbat
  • Degeaba avem palat daca e plin de gunoaie
    • Vezi Profilul
Re: [SkyBlock] - Propuneri Kiozee
« Răspuns #1 : Iunie 13, 2019, 12:31:23 »
1: pro
2: pro, daca e pe survival, de ce sa nu fie si pe skyblock
3: pro
4: mehhh
Aveti grija de staff, ca sunt mai greu de gasit decat jucatori

✪Engelhardt✪

« Răspuns #2 : Iunie 14, 2019, 23:26:05 »
suna foarte interesant si chiar ar fi ceva. Spre exemplu eu unul jucam multisor pe skyblock, dar dupa cum ai zis, de la un timp devine plictisitor
✪✪✪✪✪✪✪✪
Contact me:
Discord: GASPAR #3364
Mail: lostboy.enic@gmail.com
Instagram: Gaspar.exe
✪✪✪✪✪✪✪✪

Genius by Genius

« Răspuns #3 : Iunie 15, 2019, 00:08:01 »

GinaPistolar

Mrelly911

« Răspuns #5 : Iunie 15, 2019, 19:27:33 »
"The thing about perfection is that it's unknowable. It's impossible, but it's also right in front of us all the time."

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost