Autor Subiect: Ştiati ca ? Tablou din lichid seminal ?  (Citit de 107 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

BumbleBee

• Jr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 63
  • Total Like: 10
  • Gen: Femeie
  • Be yourself, not what they like to see.
    • Vezi Profilul
Ştiati ca ? Tablou din lichid seminal ?
« : Septembrie 11, 2018, 10:54:10 »
Anunt:
1. Daca stai noaptea treaz, in urmatoarea zi tinzi sa cumperi mai multa mancare.
2. Oamenii foarte creativi au şanse sa aiba o gena asociata cu bolile mintale.
3. Marcel Duchamp, pictor francez, a realizat pentru marea iubire a sa un tablou din lichid seminal in anul 1946.
4. Jocul Monopoly a fost creat initial pentru a avertiza oamenii de pericolele capitalismului.
5. League of Legends este un sport oficial
6. Creierul nostru nu functioneaza in totalitate pana in ora 10 dimineata. Oamenii de ştiinta spun ca şcoala incepe prea devreme.
7. Regiunea Halfeti din Turcia este singura zona din lume unde cresc in mod natural trandafiri negri.
8. Luminile slabe te ajuta sa iei decizii mai inteligente.
9. O persoana care foloseşte deobicei calculatorul clipeşte in medie, de 7 ori pe minut, in timp ce restul o fac de 20 de ori in acelaşi interval.
10. Daca te impiedici/cazi/te arunci in vis şi tresari in realitate este pentru ca bataile inimii şi respiratia iti sunt din ce in ce mai slabe iar creierul te salveaza de la moarte.
,The hell is empty because all the devils are here.' - Michael Jeth (04. Aug. 2016)
„Dacă n-am avea defecte, nu ne-ar face atâta plăcere să le observăm pe ale celorlalți.” — François de La Rochefoucauld

Atsuya

• Helper
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 839
  • Total Like: 95
  • Gen: Bărbat
  • Organizator GFX Battle Championship
    • Vezi Profilul
Re: Ştiati ca ? Tablou din lichid seminal ?
« Răspuns #1 : Septembrie 11, 2018, 13:17:49 »
Aia la 2 e prea amuzanta =]]

xJuventus

« Răspuns #2 : Septembrie 11, 2018, 14:31:33 »
10 este tot ce mea placut din toate aste 10 =]

https://imgur.com/a/yJkFGfz de la poko legenda  ;( cel mai smecher designer ever

Dumitru

« Răspuns #3 : Septembrie 16, 2018, 22:53:20 »
"Oamenii de ştiinta spun ca şcoala incepe prea devreme." asa zice si profa mea de romana

Gazduire Servere Jocuri