Autor Subiect: Retragere  (Citit de 296 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Stefanxd16

Retragere
« : Iulie 15, 2018, 15:48:31 »
Anunt:
Vreau sa mi se scoata functia de Helper deoarece sunt inactiv, am inceput sa lucrez si din cauza unora din stuff xD
Cauta tot timpul nod in papura, incearca sa ma scoata din pepeni. Asa ca nu doresc sa fiu intr-un stuff unde nu pot sta linistit!

Lian

• Vizitator
Re: Retragere
« Răspuns #1 : Iulie 15, 2018, 15:54:59 »
Eu ți-am zis că nu o stai stai mult?Vezi daca te iei de cine mi trebuie ,când ești helper trebuie sa fii miel că sa avansezi ,dar am văzut că tu nu știi de respect față de cei mai mari

pokoslav

« Răspuns #2 : Iulie 15, 2018, 16:07:30 »
Da cine te pune sa vorbesti ai /ignore pe server si poti sa nu intrii pe skype si nu te mai deranjeaa nimeni.
Ti-am zis-o
Un topic cat 1000 de cuvinte: http://dipcraft.ro/forum/index.php?topic=3290.15
pokoslav  nu face flotari, el le cumpara gata facute!
pokoslav nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
pokoslav s-a nascut intr-o casa construita de el.
pokoslav a resuit sa numere pana la infinit de doua ori

Stefanxd16

« Răspuns #3 : Iulie 15, 2018, 16:21:23 »
Da cine te pune sa vorbesti ai /ignore pe server si poti sa nu intrii pe skype si nu te mai deranjeaa nimeni.
pokoslav, stiu asta. Dar nu suport pe cineva care se crede zeu. Cauta orice chichineata sa se dea interesant, face legile dupa cum il trece capul, nu-i pasa de nimic. O sa mai joc pe server, dar prefer sa fiu player decat sa fiu mustrat pentru orice "greseala" facuta sau sa mi se zica ca cica am greseli xD. Ma asteptam ca in caz de ceva, ca dip sa comenteze cand gresesc, nu orice admin de pe server. Si da, o fi el mai mare, si am respect enorm fata de cei care au ajuns sus, dar nu ca tipul asta :'(. Am deja cativa prieteni prin stuff mai mari sau mai mici care stiu sa se comporte. Dar acest speciment , e zeul ala din spatele tastaturii sau al unui server. Si cum a zis si el, nu ii pasa ca ies din stuff, multi au iesit din cauza lui.. Deci, cu asemenea stuff, nu e o placere sa lucrez

RamZez

« Răspuns #4 : Iulie 15, 2018, 17:48:36 »
 -1 staff  succes inainte

Forester

« Răspuns #5 : Iulie 17, 2018, 10:19:23 »
Pa succes

xRocketMD

« Răspuns #6 : Iulie 20, 2018, 00:48:45 »

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost