Autor Subiect: Alpha101 [Cred ca renunt...]  (Citit de 580 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Alpha101

• Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 218
  • Total Like: 22
  • Gen: Bărbat
  • 𝒜𝓁𝓅𝒽𝒶𝟣𝟢𝟣-Helper【DipCraft】
    • Vezi Profilul
Alpha101 [Cred ca renunt...]
« : Iunie 17, 2018, 00:22:49 »
Anunt:
1 am provocat prea multe pagube asupra server-ului si imi pare rau ca am fost un idiot (tinand cont ca am donat 20 euro pe grad) nu meritam admin !
2 imi pare rau pentru cei care sunt in potriva mea si le respect decizia sa imi dea remove ! sunt admin de 3 luni si nu credeam ca se va sfarsi asa de repede munca mea pe server tinand cont ca am ajutat foarte mult
3 am facut si greseli si am si ajutat dar gata..eu renunt am cauzat prea multe probleme...nu merit sa mai fac parte din comunitatea dipcraft ;(
4 in acest topic nu e nevoie sa dati pro sau contra...tot ce e mai bine pentru mine si pentru binele server-ului este ca eu sa ma las de dipcraft
5 s-ar putea sa ma las de dipcraft vre-o 2 sau 3 ani buni (ca sa ma gandesc cum am ajuns aici,de ce a majuns aici,si cu ce scop cu scopul de a provoca mai mult rau ?) sunt dezamagit de mine si sunt foarte rusinat de mine insumi...poate in acesti 2-3 ani de pauza o sa ma gandesc la cat bine si la cat rau am facut asupra server-ului play.dipcraft.ro trebuie sa ma gandesc cu ce scop am facut asta si de ce mai sunt aici.nu am regrete...am ajutat server-ul cat am putut eu dar acum e timpul sa iau o pauza...poate o sa ma mai intorc sau poate ca nu dar va multumesc tuturor pentru sustinerea si ma bucur ca am participat ca admin si ca am jutat
6.sunt perfect constient ca o sa primesc remove de aceea am facut acest topic..
7 despre colegii din staff si colaborarile pe care le-am avut cu ei sunt si vor fi cei mai respectati...(din punctul meu de vedere)
8 multumesc ca ati urmarit acest topic si ii multumesc lui dipkode ca a avut incredere in mine si imi pare rau ca e dezamagit...trimiteti topicul acesta si la colegii din staff
9 adio....

ImTreme

Re: Alpha101 [Cred ca renunt...]
« Răspuns #1 : Iunie 17, 2018, 00:26:10 »
1. nu tre sa te lasi oricum iei remove
2. te-ai dus la hagina sa dai flood la serverul unui staff de pe dipcraft foarte urat
3. ai facut bug desi stiiai ca nu ai voie ti-am zis de multe ori ca unu a facut bug si a luat banip
La revedere.

MrWolfy

« Răspuns #2 : Iunie 17, 2018, 00:31:18 »
Pa, oricum luai rmv eu n-am ce sa zic, cu ajutatu nu prea, spuneai uneori playerilor chestii pe care nici macar nu le stiai, si serios frate essentials... mai invata-l, cand o sa revii poate o sa te descurci mai bine

Alpha101

• Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 218
  • Total Like: 22
  • 𝒜𝓁𝓅𝒽𝒶𝟣𝟢𝟣-Helper【DipCraft】
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Iunie 17, 2018, 00:37:44 »
te inteleg wolfy data viitoare o sa fiu mai bun decat am fost acum...acum recunosc ca am fost un rahat si stiam ca voi lua remove de aceea am zis gata eu nu mai stau iau o pauza

pokoslav

« Răspuns #4 : Iunie 17, 2018, 00:39:49 »
Iesi ba si impusca-te de retardat ce esti ca daca ma pun acuma pe nu termin nici la sfarsitul verii ban ip si remove la account pe forum.
Afara !
Ti-am zis-o
Un topic cat 1000 de cuvinte: http://dipcraft.ro/forum/index.php?topic=3290.15
pokoslav  nu face flotari, el le cumpara gata facute!
pokoslav nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
pokoslav s-a nascut intr-o casa construita de el.
pokoslav a resuit sa numere pana la infinit de doua ori

Tovarasu' Grom

• Moderator Global
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1125
  • Total Like: 77
  • That's my word! Get up in they face!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : Iunie 17, 2018, 10:16:31 »
Ba... Fața de ceilalti eu nu o sa te injur ca pokoslav deci
Mi-e mi-a placut amuzamentu-l tau
Trebuie doar sa te maturizezi !
La revedere
« Ultima Modificare: Iunie 17, 2018, 10:19:12 de Grom »

Alex6269

« Răspuns #6 : Iunie 17, 2018, 11:26:48 »
ai fost un sarpe

UberSilence

« Răspuns #7 : Iunie 17, 2018, 11:30:47 »
Cand ai intrat ai fost ok, prima luna ai fost ok, apoi ai inceput sa te comporti ca un copil si sa nu-ti mai pese de grad. Am vazut ca ziceai ca o sa te schimbi vara, o sa joci cate 10 ore pe zi daca e nevoie, dar acum iti vad promisiunile si imi dau seama ca m-am inselat in privinta ta. Te credeam altfel pana in acest moment, in care a ajuns mai mult de jumatate de staff sa te urasca pentru faptele tale. Vorba aia: "ti-o faci cu mana ta". Iti recomand sa ne parasesti, cel putin momentan, pana-ti mai vin creierii in cap si te maturizezi putin. Bafta.
"Rest is not idleness, and to lie sometimes on the grass under trees on a summer’s day, listening to the murmur of the water, or watching the clouds float across the sky, is by no means a waste of time."
UberSilence - RETIRED STAFF

yPegasusMC

• Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 1686
  • Total Like: 50
  • Cautati drumu in viata ,dar sa nu te uiti in spate
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : Iunie 17, 2018, 13:17:28 »
Ne pare rau de tine dar aceasta comunitate are nevoi de personal serios nu de copii abuzatori care provoaca probleme noi nu murim pentru bani sunt sigur ca uni din staff au si ei un job prin care sa procura bani
Daca tu ai vrut sa ne demonstrezi ca te-ai schimbat in bine nu prea tio iesit in loc sa te schimbi sa faci fapte bune tu ai abuzat la greu
Adios senior

pokoslav

« Răspuns #9 : Iunie 17, 2018, 15:37:41 »
SA NU TE MAI INTORCI !!!
Ti-am zis-o
Un topic cat 1000 de cuvinte: http://dipcraft.ro/forum/index.php?topic=3290.15
pokoslav  nu face flotari, el le cumpara gata facute!
pokoslav nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
pokoslav s-a nascut intr-o casa construita de el.
pokoslav a resuit sa numere pana la infinit de doua ori

BlitzGamer88

« Răspuns #10 : Iunie 17, 2018, 15:47:39 »
pa

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost