Autor Subiect: Gabriel-13 ore.  (Citit de 124 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ghabriel

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
Gabriel-13 ore.
« : Decembrie 12, 2018, 19:39:22 »
Anunt:
Nume:Avram
Prenume:Gabriel
Vârstă:17 ani.
Link către profilul de pe panel:Din moment ce panel-ul este picat, nu pot face rost de un link.
Nickname pe server:Gabriel
Numărul de ore jucate:13 ore.
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:Counter Strike Global Offensive.
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?:Deoarece doresc sa ii ajut pe cei care sunt la inceput, sau nu stiu unele comenzi, acest grad mi se potriveste.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Imi place serverul cum este facut, playerii, factiunile etc.
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?:Seriozitatea.
Ai fost vreodată sancționat?:Nu.
Câteva cuvinte despre tine:Ma numesc Gabriel, am 17 ani, sunt din Ploiesti, Prahova, invat la un liceu renumit(Ion Luca Caragiale). Imi place sa imi petrec timpul liber pe calculator, pe jocuri. Imi plac sporturile, facand sport de performanta la tenis. Sunt mai mult serios, dar cand ies cu prietenii prin oras devin caterincos :D Nu imi place sa ma autocaracterizez, dar sunt destul de inalt, par brunet. Cam atat va pot spune despre mine.

Întrebare: Cum dau rob?Trebuie sa ai minim 10 puncte de rob, iar pentru a da rob trebuie sa fii intr-un magazin (24/7) comanda fiind /rob.
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world?Pentru a iesii din Virtual Word tasteaza comanda /spawn.
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucket”. Cum fac acest lucru?Pentru a-ti lua un job impreuna cu colegul tau tasteaza /jobs->Trucker, ajungand acolo tasteaza /getjob.
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală?Iti poti cumpara o masina din DealerShip (/where). Ai nevoie de level 3.Comanda pentru a cumpara o masina este /buycar
Întrebare: Cum obțin un hidden? Pentru a obtine o culoare de tip "Hidden" tasteaza comanda /shop-> Vehicle->Hidden. De asemenea poti lua hidden si de la alti jucatori.
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc? Pentru a avansa in level ai nevoie de x/x Respect Points, dar si o suma de bani. Comanda pentru a cumpara level este /buylevel.

Loyend

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 34
    • Vezi Profilul
Re: Gabriel-13 ore.
« Răspuns #1 : Decembrie 14, 2018, 14:19:25 »
Acceptat si data viitoare  pune topicul in model.

Alpha101

• Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 218
  • Gen: Bărbat
  • 𝒜𝓁𝓅𝒽𝒶𝟣𝟢𝟣-Helper【DipCraft】
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Ianuarie 13, 2019, 15:36:24 »
 :D bine

_Zenix

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 279
  • Gen: Bărbat
  • nmc
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Ianuarie 22, 2019, 17:55:17 »
E cv care ma face sa nu fiu ,,comfortabil'' si mi frica sa nu se intample -Zenix [e real]

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost