Autor Subiect: gabi_toma Cerere Helper  (Citit de 150 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

gabi_toma1234

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
gabi_toma Cerere Helper
« : Decembrie 06, 2018, 19:40:04 »
Anunt:
Nume:Toma
Prenume:Gabriel
Vârstă:16 ani
Link către profilul de pe panel:http://dark.dipcraft.ro/panel/profile
Nickname pe server:gabi_toma
Numărul de ore jucate: aproape 24 de ore
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?: Nu mai joc alte jocuri inafara de samp
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?: Ma consider destul de potrivit
De ce ai ales să joci pe acest server?: Din cauza ca este un staff capabil
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?: Calitatile mele: bun ascultator,Daca mi se da ceva de facut fac
Ai fost vreodată sancționat?: Nu
Câteva cuvinte despre tine:Salut! Numele meu este Gabriel Toma și am 16 ani. Sunt din România, o țară foarte caldă, cu mulți oameni drăguți. Eu merg la liceu. Motto-ul vieții mele este "Acordă respect și respect". Sunt o persoană punctuală și sunt întotdeauna la timp peste tot, fie că este vorba de școală sau oriunde. Cred că "Punctualitatea este sufletul afacerilor". Sunt o persoană foarte sociabilă, carismatică și prietenoasă, de aceea am atât de mulți prieteni la școală. Pot să fac prieteni cu ușurință. Cred că "socializarea este mai pozitivă decât a fi singură, de aceea întâlnirile sunt atât de populare. Oamenii nu-i plac să fie singuri. Aceasta ar fi totuși o abilitate importantă de învățat. " Mă pot încadra în aproape toate tipurile de oameni. Sunt o persoană foarte ambițioasă
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world?
raspuns: Tastand comanda /spawn
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucker”. Cum fac acest lucru?
raspuns: Va duceti amandoi la jobul trucker si tastati /getjob si va alageti un anumit traseu si merge pe acel traseu
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală?
raspuns:pentru a achizitiona o masina trebuie sa ai leval 3.
Întrebare: Cum obțin un hidden?
rpasuns: Poti obtine o culoare hidden accesand comana /shop si selectezi vehicle hidden color sau o poti cumpara de la playeri contra unei sume de bani
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc?
raspuns: Pentru a avansa in level iti trebuie respectpoints le poti optine la fiecare payday si prin rezolvarea  quest-urile,accesand comanda /buylevel

Jaka

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 256
  • Gen: Bărbat
  • Probleme fraiero?
    • Vezi Profilul
Re: gabi_toma Cerere Helper
« Răspuns #1 : Decembrie 09, 2018, 15:57:42 »
cred ca vei ajuta staffului de la samp si in genere serverului

Clackers

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 264
  • Astept sa se lanseze metin3Ro
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Ianuarie 17, 2019, 06:38:38 »

Tovarasu' NIKO

• Moderator Global
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 847
  • That's my word! Get up in they face!
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Ianuarie 17, 2019, 12:03:37 »

_Zenix

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 282
  • nmc
    • Vezi Profilul
« Răspuns #4 : Ianuarie 22, 2019, 17:54:34 »
E cv care ma face sa nu fiu ,,comfortabil'' si mi frica sa nu se intample -Zenix [e real]

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost