Autor Subiect: Gabriel- 3 ORE  (Citit de 119 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Ghabriel

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
Gabriel- 3 ORE
« : Decembrie 05, 2018, 22:44:51 »
Anunt:
Nume: Gabriel
  Prenume: Avram.
  Vârstă: 17 ani.
  Link către profilul de pe panel:http://dark.dipcraft.ro/panel/profile/Gabriel ( daca nu merge, puteti da un search la playeri )
  Nickname pe server:Gabriel
  Numărul de ore jucate:3 ore, din cauza examenelor timpul meu liber a fost redus.
  Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?: Counter Strike Global Offensive.
  De ce te consideri potrivit pentru funcția de lider Grove Street pe serverul Dark.DipCraft.Ro?: Pentru ca aceasta "Familie" are nevoie de un lider cu o vasta experienta in domeniul de lider, are nevoie de un lider matur din punct de vedere moral, verbal.
  De ce ai ales să joci pe acest server?:Serverele putin populate imi plac, imi fac multi prieteni prin intermediul virtual, si imi place sa cunosc lume noua.
  Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?:Nu pot spune ca sunt diferit, dar sunt destul de serios, atat in viata reala, cat si cea virtuala
  Ai fost vreodată sancționat?:Da. Consider ca nu este nevoie sa spun motivele sanctiunilor mele pe parcursul carierei mele de "sampist"
  Câteva cuvinte despre tine: Sunt un baiat serios, niciodata nu mi-a placut sa renunt la ceea ce mi-am propus, sunt un baiat ambitios care vrea sa isi finalizeze ceea ce isi propune.

Clackers

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 271
  • Gen: Bărbat
  • Astept sa se lanseze metin3Ro
    • Vezi Profilul
Re: Gabriel- 3 ORE
« Răspuns #1 : Ianuarie 17, 2019, 06:39:28 »

_Zenix

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 279
  • Gen: Bărbat
  • nmc
    • Vezi Profilul
Re: Gabriel- 3 ORE
« Răspuns #2 : Ianuarie 22, 2019, 17:55:07 »
E cv care ma face sa nu fiu ,,comfortabil'' si mi frica sa nu se intample -Zenix [e real]

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost