Autor Subiect: gabi_toma Cerere lider Hitman Agency  (Citit de 105 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

gabi_toma1234

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
gabi_toma Cerere lider Hitman Agency
« : Noiembrie 26, 2018, 20:41:54 »
Anunt:

Nume: Toma
  Prenume: Gabriel
  Vârstă:16 ani
  Link către profilul de pe panel:Nu este disponibil momentan panelul
  Nickname pe server: gabi_toma
  Numărul de ore jucate:9 ore
  Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?: Nu mai joc alte jocuri deoarece momentan nu imi permite calculatorul
  De ce te consideri potrivit pentru funcția de lider Hitman Agency pe serverul Dark.DipCraft.Ro?: Din cauza experientei si a devotamentului depus in aceasta factiune in care sunt momentan
  De ce ai ales să joci pe acest server?: Deoarece am gasit un staff capabil si niste jucatori ok care mau facut sa aleg asteasta comunitate
  Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?: Calitatile mele personale
  Ai fost vreodată sancționat?: Nu
  Câteva cuvinte despre tine: Salut! Numele meu este Gabriel Toma și am 16 ani. Sunt din România, o țară foarte caldă, cu mulți oameni drăguți. Eu merg la liceu. Motto-ul vieții mele este "Acordă respect și respect". Sunt o persoană punctuală și sunt întotdeauna la timp peste tot, fie că este vorba de școală sau oriunde. Cred că "Punctualitatea este sufletul afacerilor". Sunt o persoană foarte sociabilă, carismatică și prietenoasă, de aceea am atât de mulți prieteni la școală. Pot să fac prieteni cu ușurință. Cred că "socializarea este mai pozitivă decât a fi singură, de aceea întâlnirile sunt atât de populare. Oamenii nu-i plac să fie singuri. Aceasta ar fi totuși o abilitate importantă de învățat. " Mă pot încadra în aproape toate tipurile de oameni. Sunt o persoană foarte ambițioasă

Hatag_FTW.

• Designer
  • Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 469
  • Gen: Bărbat
  • Like, wenn Ihr diese Aktionen von Anonymous
    • Vezi Profilul
    • http://dipcraft.ro/forum
Re: gabi_toma Cerere lider Hitman Agency
« Răspuns #1 : Noiembrie 27, 2018, 15:02:55 »
Te rog sa imi zici cat level ai si o sa dam test