Autor Subiect: Cerere Helper Angel  (Citit de 67 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Force.Gaming

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
Cerere Helper Angel
« : Noiembrie 25, 2018, 21:48:38 »
Anunt:
Nume:Toma
Prenume:Ionut
Vârstă:16
Link către profilul de pe panel:http://dark.dipcraft.ro/panel/profile
Nickname pe server:Angel
Numărul de ore jucate:15
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:cs1.6 imvu
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?:deoarece am experienta si as dori sa ajut playeri
De ce ai ales să joci pe acest server?:pentru ca este un servar care ma atras foarte mult
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?:ma diferentiez de alti jucatori prin faptul ca sunt o persona corecta nu injur si imi place sa respect regulile
Ai fost vreodată sancționat?:nu am fost sactionat
Câteva cuvinte despre tine:ma numesc Ionut am 16 ani sunt din Bucuresti sunt o persoana glumeata serioasa
Întrebare: Cum dau rob?
raspuns:accesand comanda /rob intr-un bussines. Trebuie sa ai 10/10 puncte rob.
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world?
raspuns:vei puta iesi din virtual world la terminarea tutorialului
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucket”. Cum fac acest lucru?
raspuns: va duceti amandoi si luati job-ul de Trucket dupa care alegeti aceeasi cursa
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală?
raspuns:pentru a achizitiona o masina trebuie sa ai leval 3.
Întrebare: Cum obțin un hidden?
rpasuns: poti obtine o culoare hidden accesand comana /shop si selectezi vehicle hidden color
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc?
raspuns:pentru a avansa in level iti trebuie respectpoints le poti optine la fiecare payday si prin rezolvarea  quest-urile,accesand comanda /buylevel

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost