Autor Subiect: Cerere Helper  (Citit de 207 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

JoKerr0Q

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
Cerere Helper
« : Noiembrie 24, 2018, 18:28:22 »
Anunt:
Nume:Iacobescu
Prenume:Cosmin
Vârstă:Am frumoasa varsta de 15 ani.
Link către profilul de pe panel:https://dipcraft.ro/forum/index.php?action=profile
Nickname pe server:JoKerr0Q
Numărul de ore jucate:Am 13.69 ore jucate.
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:Mai joc CS:GO,Leauge of legends, ETS2 etc.
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?:Ma consider potrivit pentru ca am o experienta in spate si stiu cum sa discut cu oamenii.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Am ales sa joc pe acest server deoarece il vad cu mult potential.
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?:Ma integrez foarte usor si sunt o persoana destul de rabdatoare.
Ai fost vreodată sancționat?:Nu.
Câteva cuvinte despre tine:Sunt un baiat amuzant,serios,perseverent si rabdator.

xJuventus

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 494
  • Gen: Bărbat
  • Play.DipCraft.Ro
    • Vezi Profilul
Re: Cerere Helper
« Răspuns #1 : Noiembrie 24, 2018, 18:33:14 »

https://imgur.com/a/yJkFGfz de la poko legenda  ;( cel mai smecher designer ever

JoKerr0Q

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Noiembrie 24, 2018, 18:45:24 »
Scuze pentru intrebari le-am pus aici:

Întrebare: Cum dau rob? Folosesti comanda /rob intr-un bussines. Trebuie sa ai 10/10 puncte rob.
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world? Vei iesi din virtual world dupa ce se termina tutorialul.
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucket”. Cum fac acest lucru?Te duci alaturi de el la Trucker , dai /getjobs si dupa alegeti aceeasi cursa.
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală? Trebuie sa ai level-ul 3 si o poti achizitiona din DealerShip sau de la un alt player .
Întrebare: Cum obțin un hidden?Hidden-ul il poti primi la evente sau il poti cumpara din /shop cu pretul de 20pp
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc?Ca sa avansezi in level ai nevoie de respect points (pe care le oprii la fiecare payday sau rezolvand quest-urile) si mai ai nevoie de bani. Ca sa avansezi trebuie sa folosesti comanda /buyleve.

Voltic

• Moderator
  • Full Member
  • *
  • Mesaje postate: 193
  • Gen: Bărbat
  • Niciodata nu e de ajuns nimic
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : Noiembrie 24, 2018, 18:50:35 »
cererere pe panel dark.dipcraft.ro/panel/

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost