Autor Subiect: Cerere helper ]Georgik[  (Citit de 95 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

]Georgik[

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
Cerere helper ]Georgik[
« : Noiembrie 23, 2018, 21:10:48 »
Anunt:
Nume:Daniel Nicolae
Prenume:Ivan
Vârstă:13
Link către profilul de pe panel:
Nickname pe server:]Georgik[
Numărul de ore jucate:
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:Nimic
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?: Fiindca am experienta ca am fost si pe alte servere si as vrea sa cunosc server-ul cat mai bine.
De ce ai ales să joci pe acest server?:Fiindca imi plac serverele cu playeri putini.
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?: Sunt timid si imi fac treaba singur dar daca am prieteni buni as face echipa cu ei.
Ai fost vreodată sancționat?: Nu.
Câteva cuvinte despre tine:

Răspunde la întrebările de mai jos exact ca și cum ai fi pe server!
Exemplu
ÎNTREBARE: /n Cum aflu numărul cuiva?:
RĂSPUNS: /nre Pentru a face acest lucru ai nevoie de „Phone Book” cumpărat dintr-un bussines de tip 24/7. După ce ai cumpărat acest lucru folosești comanda „/number [id]”.

Întrebare: Cum dau rob?
raspuns: Pentru a da rob trebuie sa te duci la o banca folosind comanda ''/gps'' si cand ai intrat in ea folosesti comanda ''/rob''
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world?
raspuns:Daca vrei ca iesi din Virtual World e simplu, dai ''/unrentroom'' si ''/rentroom'' langa o casa, si cand iesi din casa esti afara din Virtual World.
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucker”. Cum fac acest lucru?
raspuns:Pentru a munci cu prieteni la jobul "Trucker'' foloseste comanda /jobs si selecteaza jobul dorit.
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală?
raspuns: Pentru a-ti achizitiona o masina trebuie sa joci orele corespunzatoare si folosind comanda ''/buylevel'' treci levelul. Iar cand ai ajuns la nivelul 3 iti poti achizitona o masina.
Întrebare: Cum obțin un hidden?
raspuns: Pentru a obtine un hidden tastezi comanda ''/shop'' si alegi ''Vehicle hidden Color'' dar pentru a-l cumpara iti trebuie 20 Puncte Premium.
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc?
raspuns: Pentru a avansa in level ai nevoie de Respect Points pe care le primesti la fiecare payday iar pentru a face urmatorul nivel poti tasta comanda "/buylevel"

xJuventus

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 489
  • Gen: Bărbat
  • Play.DipCraft.Ro
    • Vezi Profilul
Re: Cerere helper ]Georgik[
« Răspuns #1 : Noiembrie 23, 2018, 21:53:05 »

https://imgur.com/a/yJkFGfz de la poko legenda  ;( cel mai smecher designer ever

Tovarasu' NIKO

• Moderator Global
  • Hero Member
  • *
  • Mesaje postate: 847
  • Gen: Bărbat
  • That's my word! Get up in they face!
    • Vezi Profilul
Re: Cerere helper ]Georgik[
« Răspuns #2 : Noiembrie 24, 2018, 12:38:20 »

CrypterRO

• Full Member