Autor Subiect: Cerere helper-VioRelVio-12 ore  (Citit de 173 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

VioRelVio

• Member
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
Cerere helper-VioRelVio-12 ore
« : Noiembrie 23, 2018, 20:37:06 »
Anunt:
Nume:Savu
Prenume:Viorel
Vârstă:16
Link către profilul de pe panel:Nu merge panel
Nickname pe server:VioRelVio
Numărul de ore jucate:12
Ce alte jocuri mai joci înafară de SA:MP?:Doar SA:MP
De ce te consideri potrivit pentru funcția de helper pe serverul Dark.DipCraft.Ro?:Pentru ca sunt o persoana responsabila,cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa
De ce ai ales să joci pe acest server?:Pentru a incerca noi experiente,ca sa intalnesc si alte persoane de treaba,sa imi fac o parere despre server si sa ajung cat mai sus.
Ce lucruri te diferențiază pe tine față de ceilalți jucători?:Nimic.Pentru mine toti suntem la fel.
Ai fost vreodată sancționat?:Nu.
Câteva cuvinte despre tine:Ma numesc Viorel,am 16 ani si sunt din judetul Caras-Severin,imi place sa joc SA:MP iar in timpul liber sa ies cu prietenii pe afara

Întrebare: Cum dau rob? - [ /nre] Pentru a face un jaf trebuie sa ai minim 10/10 Rob Points.
Întrebare: Sunt nou. Cum ies din virtual world? - Vei iesi din virtual world dupa terminarea tutorialului
Întrebare: Vreau sa muncesc împreună cu un prieten la jobul „Trucket”. Cum fac acest lucru? - Pentru a obtine jobul ,,Trucker'' foloseste comanda [/jobs] si urmeaza checkpoint-ul,ajunsi acolo urcati intr-un camion si mergeti la checkpoint pentru a muncii
Întrebare: Cum și de la ce level pot achiziționa o mașină personală? -  Poti achizitiona o masina personala din Dealership, incepand cu level 3. Pentru a ajunge la dealership tasteaza /gps -> Dealership.
Întrebare: Cum obțin un hidden? -  Pentru a obtine o culoare hidden ai nevoie de 20 PP si foloseste comanda [/shop-Buy hidden colors]
Întrebare: Eu am level 1. De ce am nevoie ca să avansez în level și ce comandă folosesc? - Pentru a avansa in level ai nevoie de x/x RP si de o suma de bani. Cand ai aceste lucruri tasteaza /buylevel. RP se face la fiecare payday.

xJuventus

• Sr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 489
  • Gen: Bărbat
  • Play.DipCraft.Ro
    • Vezi Profilul
Re: Cerere helper-VioRelVio-12 ore
« Răspuns #1 : Noiembrie 23, 2018, 21:53:15 »

https://imgur.com/a/yJkFGfz de la poko legenda  ;( cel mai smecher designer ever

Darkness321

• Jr. Member
  • *
  • Mesaje postate: 67
  • Manager Helper Dark.DipCraft.Ro
    • Vezi Profilul
Re: Cerere helper-VioRelVio-12 ore
« Răspuns #2 : Noiembrie 23, 2018, 22:22:02 »
vom da testul in curand..

Gazduire Servere Jocuri | Servere Dedicate | Webhost